Wampirzy lifting-czy warto

By Category :

Dziś medycyna estetyczna łódź rozwija się w bardzo bardzo szybkim tempie. Choćby korzystają z niej przede wszystkim kobiety, coraz częściej o własną skórę zaczynają dbać także mężczyźni. Faktem jest to, że z medycyny estetycznej korzystają coraz młodsze osoby.

Jednym z zabiegów, który bezsprzecznie kojarzy się z klinikami piękności jest botoks łódź. Dziś takie zabiegi są prawie bezbolesne, a co bardzo ważne, są też bardzo bezpiecznie. Jeżeli ktoś nie jest oczywiście uczulony, co zdarza się nieprawdopodobnie rzadko. Zabieg wstrzykiwania botoksu w skrócie polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej (fachowa nazwa botoksu) na dobrane części na twarzy (zwykle czoło, okolice ust, gdzie tworzą się zmarszczki mimiczne). Zmarszczki tworzą się przez to, że mięśnie twarzy się kurczą i mają problem z powrotem do naturalnej pozycji – z wiekiem przestają być tak elastyczne zauważając na obniżoną produkcję kolagenu. Botoks powoduje, że te mięśnie przestają się kurczyć, zatem twarz staje się gładka. Zabiegi, których efektem jest redukcja zmarszczek łódź są jednymi z bardziej popularnych. Jedną z metod, które też się stosuje jest laser frakcyjny. Urządzenie to pierwotnie służyło do usuwania blizn, niemniej jednak radzi sobie też ze spłycaniem pierwszych zmarszczek. Niemałą popularnością cieszy się również osocze bogatopłytkowe łódź. To zabieg, który daje możliwość zregenerować mięśnie twarzy i odmłodzić ją. Pierwotnie stosowany był w medycynie sportowej, ale dziś jest w ofercie wielu klinik medycyny estetycznej. Zabiegi z osocza nazywane są też wampirzym liftingiem. Za ich największą zaletę uważa się to, że nie zmieniają rysów twarzy, co zdarza się w sytuacji zabiegów wykonywanych przy użyciu botoksu. Jedną z największych zalet wampirzego liftingu, na który zwracają uwagę kobiety wybierające ten zabieg, jest to, że daje on efekty znacznie bardziej naturalne niż botoks. Twarz po zabiegu z botoksu dłużej jest opuchnięta. Po zabiegu z osocza bogatopłytkowego twarz wygląda bardziej estetycznie, niemniej jednak rysy twarzy nie zmieniają się.

Zobacz również: https://dream-med.pl/

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.