Męskie marynarki-do czego pasują

By Category :

Moda na marynarki łódź nie mija pomimo upływu lat. W każdym sezonie można wypatrzyć trendy, które zdominują modę męską. Noszenie marynarek, nawet do sportowych spodni omal zawsze jest na topie.

Sportowa marynarka może zastąpić sweter lub kurtkę i będzie zdecydowanie lepiej się prezentować. Marynarki sportowe sprawdzają się w mniej urzędowych sytuacjach. Mówi się wtedy o tzw. stylizacjach smart casual, które w ostatnich kilku sezonach dominowały w modzie męskiej. Powinno się pamiętać o tym, aby do sportowej marynarki nie zakładać koszuli wizytowej. To na pierwszy rzut oka może nie wyglądać źle, niemniej jednak w praktyce zwyczajnie w ten sposób się nie robi. Koszule o luźniejszym kroju będą wyglądać w połączeniu z taką marynarką najlepiej. Sportowe marynarki są niezobowiązujące i mogą sprawić, że nawet najnudniejszy strój będzie prezentować się świetnie. Wielu facetów zastanawia się także, jak nosić i głównie jak dobierać do sylwetki płaszcze łódź. Przede wszystkim płaszcz nie może być mocno dopasowany do sylwetki. Głównie to różni go od kurtki, która bywa w pewnych przypadkach dopasowana. Nabywając płaszcz warto założyć do przymierzania go marynarkę lub sweter i dopiero do nich dobierać rozmiar płaszcza. Nie należy mierzyć go na samą koszulę albo koszulkę, bo wtedy na pewno po założeniu kolejnych warstw ubrań okaże się zbyt ciasny. Męski płaszcz zasadniczo nie nie powinien być dłuższy niż do kolana. Takie, które kończą się przy kostkach, czy łydkach dawno wyszły z mody. Długość płaszcza warto dostosować do wzrostu. Osoby niższe powinny zakupować krótsze modele, ażeby ponadto nie przytłaczać sylwetki. Przy wyborze płaszcza warto także zwracać uwagę na jego skład. Te płaszcze, które mają niewielką zawartość bawełny, wcale nie będą ciepłe. Podszewka płaszcza powinna być utworzona z wiskozy, wtedy będzie najlepsza. Jeśli zaś chodzi o skład, dobrze, ażeby płaszcz składał się z wełny w minimum 70%. Oprócz tego w składzie występować będzie akryl. Im wyższa zawartość wełny, tym wyższa cena płaszcza, niemniej jednak warto zapłacić za dobrą jakość.

Polecam: marynarki łódź.

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.