Jak dbać o rozjaśniane włosy

By Category :

Włosy rozjaśniane wymagają szczególnej pielęgnacji. Dlatego też każda dziewczyna, która decyduje się rozjaśnić włosy powinna głównie wiedzieć, że o takie włosy trzeba bardzo dbać. Jeżeli rozjaśniane są zbyt ciemne włosy, może okazać się, że efekt będzie odwrotny od oczekiwanego.

Kosmyki zamiast odcienia blondu będą żółte a włosy same w sobie mocno poplątane. Przy włosach rozjaśnianych niezbędna jest odżywka w piance milk shake. Jedną z jej kluczowych zalet jest to, że bardzo łatwo można ją aplikować. Pianka utrzymuje się na włosach, nie spływa z nich i łatwo się wchłania. Jeżeli już to niezbędne, zabieg odżywiania włosów należy powtarzać. Kobietom z rozjaśnianymi włosami zaleca się także mycie ich przy pomocy milk shake silver shine shampoo. To szampon, który nawilża i pielęgnuje jasne pasma. A przy tym wielu fryzjerów poleca stosowanie metody OMO. Polega ona na tym, by najpierw umyć włosy przy użyciu mocnej odżywki, a potem tradycyjnie szamponem. Na samym końcu na włosy ponownie nakłada się odżywkę, niemniej jednak inną niż ta pierwsza. Najlepiej, ażeby wciąż była to odżywka do spłukiwania, jednakże bardziej łagodna, np. w piance. Wszystkie produkty, które pomogą dbać o farbowane włosy oferuje hurtownia fryzjerska on-line. Można tam również kupić sprzęt potrzebny do suszenia, czy prostowania włosów. Trzeba jednak pamiętać o tym, że włosy rozjaśniane nie lubią stylizacji gorącym powietrzem. Po umyciu lepiej pozostawić je do naturalnego wysuszenia, albo wysuszyć zimnym strumieniem powietrza. Dosłownie w niedrogich suszarkach do włosów jest taka opcja. Rozjaśniane włosy trzeba również regularnie podcinać. Końcówki często się rozdwajają i dosłownie stosowanie serum może nie wystarczyć, aby nie powinno się było ich obcinać. Nie każda efektowna fryzura jest warta tego, aby poświęcać dla niej swoje zdrowe i wypielęgnowane włosy. Kobiety czasem potrzebują radykalnej zmiany w wyglądzie i wtedy zwykle wybór pada na włosy, warto jednak pomyśleć, czy to niezbędne i czy nie rozjaśnić swoich włosów stopniowo. To nie będzie dla nich aż tak obciążające.

Sprawdź również informacje na stronie: milk shake silver shine shampoo.

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.