Wymarzony wakacyjny wyjazd

By Category :

Z nami możesz zabrać swojego pupila w każdą trasę. Będzie podróżował bezpiecznie i komfortowo, w kabinie lub w części ładunkowej. Zarezerwuj swoją wyprawa z wyprzedzeniem i upewnij się, że masz wszystkie wymagane dokumenty podróżne.

 W współzależności od miejsca docelowego obowiązują różnorodne zasady i przepisy dotyczące podróżowania samolotem ze zwierzętami. Dlatego zarezerwuj własną podróż z wyprzedzeniem i przedstaw oryginalne wersje dokumentówe własnejego zwierzęcia. Należą do nich dokumenty importowe, eksportowe i tranzytowe a także jego świadectwa zdrowia i szczepień. Jeśli zwierzę nie zostanie wpuszczone do danego kraju, ponieważ nie miało wymaganych szczepień, właściciel musi zapłacić za loty powrotne.
 
Komfortowe podróżowanie
Wszystkie zwierzęta, w tym koty, psy, zwierzęta egzotyczne i gady, muszą być zabezpieczone przed szkodami i urazami w trakcie podróży lądowej, powietrznej lub morskiej. W każdej sytuacji warto sprawdzić stan zdrowia zwierzęcia przed każdą dłuższą podróżą, ażeby upewnić się, że jest ono zdolne do podróży. Świadectwa zdrowia albo inne dokumenty mogą być wymagane, gdy zabierasz własnego zwierzaka na pokład samolotu lub do innego kraju. Dowiedz się, co jest wymagane z wyprzedzeniem. Transportery dla zwierząt domowych muszą być wystarczająco bardzo duże, ażeby zwierzę mogło wygodnie położyć się, obrócić i stanąć w naturalnej pozycji. Transporter powinien być bezpieczny, aby zwierzę nie mogło uciec lub zostać zranione, ale równocześnie zapewniać odpowiednią wentylację. Transporter dla Twojego zwierzęcia powinien być bardzo dobry dla gatunku zwierzęcia, które przewozisz. Przykładowo węże i inne gady wymagają innego rodzaju transportera niż kot lub pies. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju transportera musisz użyć dla swojego zwierzęcia, porozmawiaj z lekarzem weterynarii. Wakacje z pupilem to wspaniały pomysł, niemniej jednak warto pamiętać ażeby nasze zwierzątko czuło się w każdym momencie komfortowo.
Sprawdź tutaj: wakacje z dziećmi co zabrać.

Author :