Halloween – najważniejsze informacje

By Category :

Halloween staje się coraz popularniejsze w naszym kraju, dlatego coraz to więcej osób pragnie podążać za trendami i zaczyna się interesować tym świętem. Kiedy jest Halloween? Dzień ten przypada na 31 października każdego roku, globalnie. W dzisiejszym artykule przedstawimy plan na niezapomnianą imprezę Halloweenową dla dzieci!
Halloween dla dzieci – urządź swojemu maluchowi najlepszą imprezę wszech czasów!
Makeup na Halloween -wcale nie musi być on wyróżniający się, zbyt widoczny, wszystko zależeć będzie od kostiumu.

Jeśli dziecko przebierze się za kota wystarczy dorysować na twarzy czarnym eyelinerem wąsy a także nosek, jeżeli jednakże postanowi w tym roku być zombie – wówczas praca będzie ciut cięższa.

Przebrania na Halloween -przebranie na Halloween wcale nie musi być przerażające, niektórzy przebierają się nawet za aniołki, czy rośliny. Wszystko zależy od wyobraźni osoby, której celem jest wymyślić swój ponadczasowy strój na Halloween. Kostiumy na Halloween, które widujemy co roku to np: Zombie, kotek, diabełek, pirat, Darth Vader. Są to tradycyjne stroje, jednak każdy może je podrasować tak, aby się wyróżniały. Przebierając się na Halloween kieruj się tymi postaciami z filmów, bajek, seriali, które uwielbiasz. Może przebierzesz się dosłownie za swój autorytet, jak naukowiec, czy sławny tancerz?

Dynia na Halloween -za granicą drążenie różnorakich min w dyniach to już tradycja, która zaczyna docierać do naszego kraju. Bardzo często spotykamy się z tym, iż przed domem w okresie święta stoją różnie udekorowane dynie.
Ozdoby na Halloween -jak ze wszystkim w trakcie tego święta, Twoja wyobraźnia nie może posiadać żadnych granic. Najlepszymi ozdobami na Halloween będą nie tylko i wyłącznie tradycyjne dynie, niemniej jednak także kubki w kształcie czaszek, talerze z kości, wiszące pajęczyny z ogromnymi owadami, ściekająca po ścianach krew. Halloween jest w pewnych sytuacjach nieograniczonych pomysłów i wszystko będzie tutaj pasować!

Zabawy na Halloween -najlepszymi zabawami na Halloween dla dzieciaków będą takie, które nie pozwolą im się nudzić i pobudzą ich wyobraźnię, ale także sensorykę. Będzie to przykładowo zwariowany pokaz mody, łowienie jabłek z wody bez zastosowania rąk, opowiadanie sobie nawzajem strasznych opowieści, czy owijanie partnera papierem toaletowym, kreując dodatkowo mumię!
Więcej: przebrania na Halloween.

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.