Halloween – najlepsze propozycje filmów

By Category :

Horrory na Halloween? Szukasz idealnego filmu do obejrzenia? Jesteś interesujący się horrorem dla dorosłych czy lekkim komediowym filmem dla dzieci? Sprawdź nasze propozycje ciekawego filmu do obejrzenia w Halloween.

Egzorcyzmy Emily Rose (2005).
Główna bohaterka wyjeżdża z rodzinnego miasteczka w celu kontynuacji swojej nauki na studiach.

Pewnej spokojnej z pozoru nocy dziewczyna doznaje niepokojących wizji, które z czasem zaczynają się znacząco nasilać. Emily przekonana na temat faktu, że została opętana przez nieprzyjaznego demona prosi znajomego księdza o odprawienie egzorcyzmów.
The Ring (1998).
Jest to znany na całym świecie kultowy horror. Wynika to głównie z aktu, iż film w niemalże na prawdę świetny sposób daje możliwość widzom na całe odczucie zagrożenia, oraz strachu towarzyszącym bohaterom. W produkcji fabuła koncentruje się na pogmatwanych losach dziennikarki Reiko, która bada przyczynę tajemniczego zgonu swojej kuzynki. Nie jest ona natomiast świadoma, że w ten sposób sprowadzi na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.
Filmy dla dzieci na Halloween.
Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (2005)
Jest to kontynuacja słynnych przygód niesfornej paczki przyjaciół trudniącej się w rozwiązywaniu niecodziennych zagadek. Członków Tajemniczej Spółki za swoje niezwykłe zasługi okrzyknięto bohaterami miasta Coolsville. Na ich cześć została zorganizowana fantastyczna impreza, która zamienia się w piekło po ataku groźnych potworów. Przyjaciele zostają w ten sposób zmuszeni do rozwiązania dalszej niesłychanie niebezpiecznej tajemnicy.
Potwory i Spółka (2001).
Historia przedstawiona w bajce opowiada losy dwóch nieszablonowych przyjaciół Sullyego i Mikea, którzy wiodą spokojne życie w miejscowości opanowanym przez straszne potwory. Te istoty żyją dzięki pozyskiwaniu energii ze strachu dzieci. W związku z tym jest to ich praca. Pewnego dnia do ich świata przypadkowo trafia dziewczynka, która na w każdej sytuacji zmieni losy dwóch bohaterów. Fantastyczny film, idealnie nadający się do obejrzenia w gronie rodzinnym.
Więcej informacji na stronie: horror na Halloween.

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.