Koszt sprowadzenia Forda Mustanga z USA

By Category :

W naszym kraju z roku na rok przybywa miłośników amerykańskich samochodów. Wystarczy zwrócić uwagę na ilość Mustangów w Polsce. I to niezależnie od województwa.

Zwyczajnie sprowadzenie Forda Mustanga z USA jest teraz znacznie bardziej opłacalne, niż kiedyś. A jest to natomiast samochód, który z całą pewnością ma coś więcej w sobie. Coś, co pozwala zakochać się w nim od pierwszego wejrzenia. Jednak zanim zdecydujemy się na sprowadzenie auta zza Oceanu, to warto dowiedzieć się na co zwrócić uwagę w trakcie sprowadzania pojazdu. Specjaliści zaznaczają, że głównym aspektem, który powinniśmy wziąć pod uwagę jest stan samochodu. Mowa tutaj oczywiście o tym, aby był on bezwypadkowy. Ododatkowo przydałaby się dokładna weryfikacja stanu technicznego pojazdu, ponieważ często awarii mogły ulec inne części samochodowe a także podzespoły. Ododatkowo warto poszukiwać zadbanych sztuk, które są w jak najbardziej oryginalny stanie. Dosłownie pomimo tego,że koszt sprowadzenia Forda Mustanga z USA może być wtedy większy. Jednak jedną z wielu zalet sprowadzenia takiego zadbanego egzemplarza jest to, że można w późniejszym czasie odsprzedać go z zyskiem. Zwyczajnie cena Mustanga w zadbanym stanie może rosnąć, ponieważ jest to wspaniały egzemplarz auta. Czy warto zatem potraktować sprowadzenie Forda Mustanga z USA jako lokotę? Zdecydowanie tak, lecz wtedy powinniśmy liczyć się z tym, że budżet na taki zakup będziemy musieli mieć nieco wyższy, niż przewidywaliśmy. No chyba, że trafi nam się jakaś okazja, która zwyczajnie od samego początku zostanie przez nas zarezerwowana. Wówczas koszt sprowadzenia Forda Mustanga w rewelacyjnym stanie może być niższy. Mimo wszystko w Stanach Zjednoczonych Mustang kosztuje i tak o sporo mniej, niż w Europie. Po prosty ceny Mustangów na rynku europejskim są bardziej wygórowane. Do kosztów sprowadzenia samochodu z USA należy jednakże doliczyć cło, podatek VAT, akcyzę a także koszt transportu. W przypadku ostatniej kwestii do wyboru jest chociażby transport lądowy bądź także transport morski. Cena może wahać się od 700 do 1400 USD. Bez wątpienia do ceny trzeba doliczyć ewentualnych pośredników, którzy zajmą się całym procesem. Oni także mogą zażyczyć sobie od 2500 zł do wręcz 5000 złotych.

Dodatkowe informacje: koszt sprowadzenia Forda Mustanga z USA.

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.