Kalendarze książkowe z logo firmy

By Category :

Z kim kojarzy się nam papierowy, książkowy terminarz? Z poważnym biznesmenem, prawnikiem. Natomiast ostatnio kalendarze książkowe zyskują na popularności. Pomimo, że omal dzień w dzień powstają dziesiątki aplikacji na telefony komórkowe, mające za zadanie ułatwić życie ich użytkownikom, w pewnych przypadkach łatwiej i szybciej jest zapisać dany termin albo zrobić notatkę na kartce papieru.

Jednakże kartki mają to do siebie, że się gubią zazwyczaj wówczas, gdy są najbardziej potrzebne, warto zainwestować lub wykorzystać otrzymany terminarz książkowy.
Terminarze książkowe dla kreatywnych.
Coraz modniejsze stają się plannery bez dat, z miejscami na wpisanie elementów planu, notatek czy spostrzeżeń. Takie plannery posiadają przestrzeń do jej kreatywnego użycia przez użytkownika, pozwalając równocześnie dostosować go do indywidualnych potrzeb. Inne kalendarze terminarze zawierają strony z grafiką do kolorowania oraz naklejki do wykorzystania według potrzeb. Więc poza możliwością zaplanowania dają możliwość zrelaksowania się i skupienia na pokolorowaniu niedużych obiektów. Dzięki temu terminarz zyskuje niepowtarzalny charakter.
Terminarze reklamowe dla firm.
Terminarze reklamowe dla firm mogą być gustownym i praktycznym prezentem dla kontrahentów lub ewentualnych klientów. Wręczone z okazji święta, rocznicy działalności albo przy okazji spotkania biznesowego, będzie stanowić praktyczną pamiątkę. Logo umieszczone na okładce utrwala świadomość marki i przypomina o możliwości współpracy bądź złożenia zamówienia. Oprawione w ekoskórę albo – w wersji premium – w skórę naturalną będą stanowiły prestiżowy dodatek biznesowy dla obdarowanego. Inaczej niż w przypadku alkoholu, nie ma obawy, że terminarz będzie nietrafionym prezentem. Kalendarze z nadrukiem mogą być personalizowane, zawierać inspirujące cytaty, przypomnienia o poważnych dla przedsiębiorców terminach, komplety samoprzylepnych karteczek, dołączony długopis czy zapięcie na magnes.
Możliwości wyboru projektu jest naprawdę dużo i wszystko zależy od kreatywności zamawiającego oraz od wielkości inwestycji. Jednak niezależnie od formy, będzie to w każdej sytuacji miły i użyteczny upominek, przypominający o firmie, której logo znajdzie się na jego okładce.

Więcej: terminarze reklamowe dla firm

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.