Toner niebieski, czy fioletowy

By Category :

Odżywki bez spłukiwania to produkty, z których chętnie korzystają zabiegane kobiety. Takie produkty można nakładać na włosy bezpośrednio przed stylizacją. Dzięki temu wyglądają na lśniące i odżywione.

Odżywki bez spłukiwania sprawdzają się zwłaszcza u tych kobiet, które mają wysoko- i średnioporowate włosy. Dzięki odżywce można w łatwy i przede wszystkim szybki sposób wygładzić niesforne kosmyki. To sprawia, że takie produkty stosowane są coraz częściej i poleca się je jako kosmetyki do włosów kręconych. By włosy kręcone nie puszyły się, warto stosować kosmetyki, które są do nich dedykowane. Analogicznie jest z włosami farbowanymi na blond. Te także wymagają szczególnej pielęgnacji. Warto o tym pamiętać, decydując się na rozjaśnianie włosów u fryzjera. Zresztą, fachowy fryzjer powinien poinformować każdą klientkę o tym, że z rozjaśnianiem włosów wiąże się nieco zachodu. Takie włosy lubią się plątać, należy myć je specjalnym szamponem i warto też od czasu do czasu zastosować toner do włosów blond, aby pozbyć się żółtego odcienia, który pojawia się po kilkunastu myciach. Dzięki tonerowi można uniknąć ponownego szybkiego farbowania. Sama farba, czy rozjaśnianie włosów może je mocno niszczyć, toner nie będzie tak bardzo oddziaływał na włosy jak farba. Trzeba jednak pamiętać, by przestrzegać zaleceń producenta, który na opakowaniu umieszcza informacje na temat tego, jak długo trzymać toner na włosach. Jeżeli już ktoś przekroczy ten czas, włosy mogą nabrać odcienia tonera, czyli stać się niebieskie lub fioletowe, bo zwykle w takim kolorze jest toner do rozjaśnianych włosów. Fioletowy toner zwykle przeznaczony jest do włosów, które stały się żółte. Zaś niebieski do tych, które nabrały miedzianego odcienia. Takie sytuacje mają miejsce najczęściej wówczas, gdy ktoś miał wcześniej ciemne włosy i mocno je rozjaśnił. O ile naturalny kolor włosów to również jasne odcienie, ryzyko że kosmyki staną się miedziane lub żółte nie jest aż tak duże, jak wówczas gdy objaśnia się włosy wypełnione ciemnym pigmentem.

Polecam: milk shake silver shine shampoo.

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.