Jaki bank wybrać do założenia niemieckiego konta bankowego?

By Category :

Mieszkając w Polsce jesteśmy w stanie wycenić sposobów praktycznie każdego banku. Doskonale wiemy jaka placówka bankowa cieszy się najlepszą opinią pośród klientów prywatnych, jak i klientów firmowych. Dzięki temu mamy ułatwione zadanie wyboru banku, w którym założymy rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy.

Natomiast jak sprawa ma się w Niemczech? Jaki bank oferuje zdecydowanie najlepsze niemieckie konto bankowe dla obcokrajowców? Bez wątpienia sporo zależy od tego, jakie gruntownie mamy wymagania. Czy jako klient banku będziesz używał na co dzień bankowość internetową? A może właśnie potrzebujesz tylko i jedynie konta z aplikacją mobilną? Nie zapominajmy, że wielu osobom potrzebne jest konto niemieckie, natomiast oni sami jeszcze nie wiedzą na jak długo zostaną w tym kraju. Dlatego interesuje ich wyłącznie tanie niemieckie konto bankowe bez meldunku, na które będą mogli otrzymywać comiesięczne uposażenie i głównie nie będą musieli ponosić żadnych dodatkowych opłat za wykorzystywanie z rachunku. No może przydałaby im się jeszcze debetowa karta bankowa, by mogli robić zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Bez wątpienia dla ludzi, którzy zarabiają w Niemczech i chcą płacić gotówką, na pewno poleca się wybór banku, który oferuje jak największą ilość darmowych uposażeń gotówki z konta. Niektóre banki oferują jedynie jedną wypłatę w miesiącu, a inne na przykład. trzy. Pozytywną cechą wybranych banków w Niemczech takich jak Sparkasse lub N26 jest to, że można założyć konto przez internet. Dla osób, które nie znają języka niemieckiego na pewno jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż wizyta w placówce bez znajomości niemieckiego jest w zasadzie bezsensowna. Bez wątpienia istotne jest także to, aby niemiecki numer konta bankowego był dla nas dostępny, jednakże żeby obsługa była możliwa także po angielsku. Taka oferta również znajduje się u naszych zachodnich sąsiadów. Wystarczy przejrzeć porównanie kont bankowych w Niemczech, by spostrzec, jakie niemieckie konto bankowe bez meldunku oferuje darmowe wypłaty z bankomatów, darmowe przelewy i zero opłat za prowadzenie konta. Na pewno ważnym faktem są także zerowe opłaty za przelewy przychodzące i wychodzące – dzięki temu będziemy mogli wysyłać i odbierać przelewy pieniężne.

Zobacz również: niemieckie konto bankowe bez meldunku.

Author :

Nasz blog internetowy zawiera bogaty zbiór najciekawszych artykułów dostępnych w sieci. To rewelacyjna strona zarówno z wartościowymi poradami, ciekawostkami jak i aktualnościami. Zapraszam do wnikliwej lektury.

Sprawdź poniższe kategorie jeśli chcesz wyszukać wpisy w tematyce która Ciebie interesuje. Znajdziesz tutaj ponad 20 kategorii tematycznych z wpisami które najlepiej im odpowiadają.